moc.l1605946422iamg@1605946422waw.a1605946422rolfi1605946422tlum1605946422
Tel.kom. +(48) 793 666 669
Pon – Pt : 7:00 -17:00

Nowoczesne ogrody

Posiadanie ogrodu tak pięknego, jak te prezentujące się w popularnych czasopismach, wydaje się być niemożliwe. Choć jest to marzenie wielu ludzi to jednak mało kto wie, jak łatwo można osiągnąć zachwycające efekty. Zakładanie nowoczesnych ogrodów to coś, co jest naszą pasją i sprawia, że każdego dnia przykładamy do swojej pracy ogromną wartość. Zobaczcie sami jak proste może być założenie atrakcyjnego ogrodu, który cieszy oko przez wiele lat. Stworzenie idealnego nowoczesnego ogrodu to pewnego rodzaju sztuka, którą my opanowaliśmy w stu procentach

Zakładanie ogrodów Warszawa

Marzysz o tym, aby twój ogród zachwycał cię za każdym razem, kiedy spojrzysz za okno? Nie musisz być specjalistą, aby to marzenie spełnić. Zajmujemy się pełną usługą zakładania ogrodów: od projektu po realizację. Finalny efekt będzie dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań, a także do wymagań terenu, na którym ma powstać. Nie musisz martwić się tym, że nie wiesz, jak zadbać o konkretne elementy. Podzielimy się z tobą również naszą wiedzą, która pomoże ci później zadbać o to, aby ogród przez cały rok cieszył oko. Specjalizujemy się w kompletnych zleceniach związanych z profesjonalnym zakładaniem ogrodów od podstaw.

Pielęgnacja ogrodów

Stworzenie pięknego ogrodu to jedno, jednak równie ważna jest umiejętna jego pielęgnacja przez cały rok. Konkretne rośliny, aby wyglądały pięknie, wymagają bowiem specjalnego sposobu traktowania zależnie od pogody i warunków atmosferycznych. Utrzymanie zieleni w dobrej kondycji wymaga umiejętnej oraz systematycznej konserwacji przeprowadzanej przez osoby z odpowiednią wiedzą. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań, aby twój ogród był przez cały rok piękny, czysty, zadbany i nawodniony. Odpowiednia wiedza osób zajmujących się ogrodem da nam gwarancję, że nasze rośliny będą w sposób należyty podlewane, nawożone, cięte, a także chronione przed szkodnikami i chorobami.

Wycinka drzew

Kiedy koniecznym jest przycięcie drzew trudno dostępnych lub których korony znajdują się wysoko, nie warto robić tego samodzielnie. Tego typu próby nierzadko kończą się nieszczęśliwymi wypadkami. Warto w takich sytuacjach zadzwonić po profesjonalistów, którzy wykonają usługę nawet w momencie, kiedy nie ma możliwości zbliżenia się do drzewa z podnośnikiem. W takiej sytuacji oferujemy alpinistyczną wycinkę drzew. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykorzystują w tym celu profesjonalny sprzęt, który w minimalizuje ryzyko.

Systemy nawadniania ogrodów

Oprócz zakładania i pielęgnacji ogrodów specjalizujemy się również w przygotowywaniu profesjonalnych systemów nawadniania, dzięki którym dbanie o twój ogród będzie jeszcze prostsze. Przygotowujemy kompleksowe projekty dotyczące nawadniania terenu zgodne z oczekiwaniami oraz wymaganiami naszych klientów. Pomożemy dobrać odpowiednie elementy, takie jak zraszacze, dysze, itp. oraz nauczymy, jak z nich prawidłowo korzystać. W przypadku problemów świadczymy również serwis systemów nawadniających ogrody.

Zakładanie trawników

W wielu ogrodach piękny, równy trawnik pełni funkcję reprezentacyjną, podnosząc walory estetyczne terenu wokół budynku. Nie każdy jednak wie, jak go prawidłowo założyć i jaki rodzaj trawnika wybrać. W takich sytuacjach przychodzimy z pomocą, aby przygotować teren pod trawniki oraz doradzić wybór odpowiedniej metody: trawnika z rolki lub trawnika z siewu. Zależnie od podjętej decyzji zajmiemy się albo rozłożeniem rolek, albo wysiewem nasion, aby twój trawnik wyglądał jak najlepiej przez długi czas. Zanim jednak trawnik powstanie, warto zobaczyć z jakim terenem mamy do czynienia oraz jakie warunki na nim panują.

Wynajem maszyn ogrodniczych z operatorem

Chcesz zadbać o swój piękny ogród w profesjonalny sposób lub planujesz dokonać w nim zmian, ale brakuje ci czasu na robienie wszystkiego ręcznie? Aby ułatwić ci pracę, oferujemy możliwość wynajęcia na określony czas maszyn ogrodniczych. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne urządzenia i maszyny, które ułatwią ci pielęgnację ogrodu. Oprócz samego wynajmu gwarantujemy również fachową pomoc podczas wyboru sprzętu oraz wyczerpujące szkolenie dotyczące jego obsługi, aby jak najbardziej ułatwić ci pracę.

Prace ziemne

Każdy projekt wymaga profesjonalnego przygotowania oraz zaplanowania działań. Aby zrobić to odpowiednio, należy rozpocząć od prac początkujących, czyli prac ziemnych, które należycie wykonane, pozwolą na kształtowanie terenu w pożądany sposób czy też jego niwelację, jeśli zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo podczas wykonywania ogrodów może zajść konieczność przeprowadzenia wykopów pod zbiorniki wodne czy też innych prac ziemnych, dzięki którym będzie możliwe profesjonalne zrealizowanie projektu, który został przygotowany.

Odśnieżanie: dachów, posesji

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami, jednak zima bywa w Polsce szczególnie wymagająca ze względu na opady śniegu, które zdarzają się u nas regularnie. W tym okresie właściciele domków jednorodzinnych oraz zarządcy budynków muszą pamiętać o regularnym odśnieżaniu nie tylko ze względu na własną wygodę, ale również bezpieczeństwo domowników, użytkowników budynku oraz przechodniów. Odśnieżanie posesji oraz dachów warto w sezonie zimowym wykonywać regularnie, aby zminimalizować ryzyko związane ze zbierającą się pokrywą śnieżną czy też rosnącymi soplami.

Sprzedaż hurtowa róż

Róże to niezwykle efektowne rośliny ozdobne, które znane są ze względu na swoje piękno oraz aromaty wykorzystywane, np. w kosmetykach. Mówi się, że na naszej półkuli występuje około 150-200 gatunków tych urokliwych kwiatów, a ich piękno i zapach powodują, że popularność róż ogrodowych wciąż rośnie. Ta wspaniała roślina zyskuje coraz więcej zwolenników, którzy chcą mieć ją na swojej posesji i cieszyć się jej urodą oraz właściwościami, które dzięki rozwijającym się wciąż producentom, potrafią czasem zaskakiwać.