Project Description

Wycinka drzew

Przeprowadzamy w pełni profesjonalną i zgodną z przepisami wycinkę drzew Warszawa. Wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie na każdym etapie prac. Sprawdź i przekonaj się – z nami gwarancja 100% satysfakcji.

Szybka i sprawna wycinka na każdym terenie

Bogate doświadczenie, niezbędne kwalifikacje i uprawnienia oraz odpowiedni sprzęt powalają nam pracować na każdym terenie. Przeprowadzimy fachową wycinkę drzew z zastosowaniem dostępnych metod na terenach leśnych, miejskich, w ogródkach oraz w miejscach trudno dostępnych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, taki jak choćby podnośniki, dźwigi czy rębaki. Z nami wycinka drzew Warszawa odbędzie się szybko, sprawnie oraz bezpiecznie.

Wycinka drzew  zgodna z przepisami

Pomimo tego, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami możliwe jest wycięcie większości gatunków drzew znajdujących się na działce (bez zgłoszenia lub po zawiadomieniu o chęci dokonaniu wycinki odpowiednich organów), to w niektórych przypadkach będziemy musieli uzyskać pozwolenie na wycinkę, zwłaszcza kiedy chcemy dokonać wycinki w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli nie wypełni się tego obowiązku właścicielowi grożą wysokie kary finansowe.
Aby mieć pewność, ze wycinka odbywa się zgodnie z prawem lepiej zlecić ją profesjonalistom. Nasza firma służy fachowym doradztwem. Zadbamy, aby wszystko było zgodne z literą prawa, łącznie z profesjonalnym wyznaczeniem terenu, na którym ma być przeprowadzona wycinka.

Posprzątamy po wycince drzew 

Wynajmując profesjonalistów nie musisz martwić się o to, co zrobić z materiałem pozostającym po wycince drzew Warszawa. Nasza usługa jest kompleksowa, a więc obejmuje również czyszczenie terenu po przeprowadzonej przez nas wycince.

Szeroki zakres usług

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu:

– wycinki drzew zdrowych, chorych, suchych i połamanych.

– przycinki pielęgnacyjnej i użytkowej.

– alpinistycznej wycinki drzew o dużej wysokości.

– wycinki pod inwestycje lub inne zagospodarowanie terenu;

profesjonalna-wycinka-drzew-warszawa-multiflora
Profesjonalna wycinka drzew
5 (100%) 1 vote