moc.l1575735082iamg@1575735082waw.a1575735082rolfi1575735082tlum1575735082
Tel.kom. +(48) 793 666 669
Pon – Pt : 7:00 -17:00

O NASZEJ FIRMIE

Zapewniamy najlepsze usługi kształtowania krajobrazu.

Główną specjalnością firmy od początku działalności są wycinka drzew oraz zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o takie usługi, jak: odśnieżanie i sprzątanie działek budowlanych. Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za indywidualne podejście, terminowość i zaangażowanie. Zawsze staramy się sprostać stawianym nam wymaganiom.

Szukasz firmy, które warto zaufać? Takiej, której realizacje potwierdzają wysokie kompetencje pracowników, a zadowolenie klientów pojawia się po każdej wykonanej usłudze? Nie chcesz się już więcej martwić o stan i wygląd swojego ogrodu? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Multi Flora to zespół pasjonatów oraz specjalistów, którzy podczas realizacji każdego zlecenia starają się w pełni dostosować do wymagań oraz oczekiwań klientów.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na nasze doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym znajdziemy idealne dla ciebie rozwiązania niezależnie od tego, czy budujesz ogród od podstaw, czy też chcesz w nim wprowadzić jakieś zmiany i ulepszenia. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i rozwiązać problemy, które mogą się pojawić, a także pokazać ci, jak fachowo dbać o swój ogród. Jeśli jednak ogrodnictwo nie jest twoją pasją, możemy również regularnie opiekować się twoim ogrodem po jego założeniu. Pomożemy Ci w pielęgnacji roślin oraz ich odpowiedniej konserwacji w różnych porach roku. Z nami możesz cieszyć się swoim ogrodem na co dzień! Ogrody nie są jednak naszą jedyną specjalnością. W okresie zimowym pomożemy również z odśnieżaniem dachów oraz posesji, abyś mógł mieć pewność, że zapewniasz bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom budynku. Dodatkowo-jeśli zajdzie taka konieczność-zajmiemy się również kompleksowym sprzątaniem twojej działki budowlanej. A to wszystko szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalnym sprzętem! Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

firma multiflora
zakładanie trawników z rolek
9
+

Lata na rynku

767

Liczba realizacji

5

Liczba pracowników

374

Klienci

Co mówią o nas klienci

Firma Multi Flora wykonywała u mnie system nawodnienia. Przyznam, że podczas wykonywania ogrodu o tym nie pomyślałam i musiałam wykonać je później. Multi Flora zamontowała wszystkie urządzenia z pełną dbałością o obecne w ogrodzie rośliny. System, który otrzymałam, jest naprawdę wygodny w obsłudze i ułatwia mi życie na co dzień.

Beata

Podczas budowy domu zaplanowaliśmy z żoną ogród w stylu naturalnym. Ekipa Multi Flory doradziła nam odpowiednie rośliny oraz przekazała informacje na temat ich pielęgnacji. Dodatkowo otrzymaliśmy poradę w kwestii oświetlenia, które planujemy wykonać później. Niemniej już teraz wiem, że i z tym zleceniem wrócimy do Multi Flory.

Iwona

Długo szukaliśmy z żoną firmy, która będzie w stanie dbać o nasz ogród w ciągu roku, ponieważ sami nie mamy na to czasu ze względu na pracę. Multi Flora dotrzymuje terminów i solidnie wykonuje zadania, o których na bieżąco nas informuje. Nasi goście zawsze chwalą nasz ogród i to, jak wygląda w każdej porze roku.

Cezary

Zdecydowanie polecam firmę Multi Flora! Usługa została wykonana solidnie i w pełni zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem. W trakcie realizacji mogłem liczyć również na poradę w kwestii wyboru wszystkich elementów i odpowiedniego systemu nawodnienia. Oby więcej takich fachowców na naszym rynku!

Dawid

Rzetelni, uczciwi, fachowi. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam kolejnym znajomym i wszyscy jak na razie zadowoleni.

Mateusz

Muszę przyznać, że decydując się na współpracę z tą firmą, nie spodziewałam się aż tak fachowej i przyjemnej obsługi, jaka została mi zaoferowana. Kontakt z ekipą Multi Flory był bardzo dobry przez cały czas realizacji zlecenia. Wszystkie prace zostały wykonane solidnie i zgodnie z ustalonym terminem.

Eryk